Jak wybrać odpowiedni kolor biżuterii?

Wybór odpowiedniego koloru biżuterii jest ważny, aby zrobić dobre wrażenie. Kolor kawałka biżuterii może znacznie wpłynąć na to, jak się czujesz o nim i jak inni go postrzegają. Złoto, 18 karat lub 22 karat, białe złoto i srebro mają różne właściwości, które wpływają na sposób ich wygląd.

Kolor kamienia w pierścieniu lub kolczyki diamentowe będzie również wpływać na ich wygląd. Przy wyborze odpowiedniego koloru, należy pamiętać o tych rzeczach:

Perły – Biały, kremowy i brzoskwiniowy to najbardziej popularne kolory pereł. Ponieważ białe perełki są rzadsze niż kremowe czy brzoskwiniowe, białe perły kosztują więcej niż inne kolory.

Ametyst – Fioletowy jest jednym z najbardziej popularnych kolorów kamieni szlachetnych. Jest to piękny kolor, który idzie dobrze z wielu różnych odcieni skóry i typów odzieży.

Diamonds – Przezroczysty jest zdecydowanie najbardziej popularnym kolorem diamentu. Przezroczyste diamenty są rzadsze niż kolorowe diamenty i również droższe.

Przezroczyste diamenty zazwyczaj wynikają z wysokiego ciśnienia i temperatury w czasie w ziemi, gdzie zostały utworzone, podczas gdy kolorowe diamenty są tworzone przez ekspozycję na promieniowanie w czasie po ich utworzeniu w ziemi. Oba rodzaje diamentów są piękne i warte inwestowania, jeśli możesz sobie na nie pozwolić. Więcej na temat urody znajdziesz na stronie https://ohmadame.pl/ .

Możesz również polubić…