Jak stylizować tank topy

Kiedy pogoda się nagrzewa, wszyscy chcemy nosić jak najmniej ubrań. Tank topy mają swoje miejsce, ale wiele osób niechętnie ubiera je na publiczne wyjścia, bojąc się, że nie wyglądają fajnie. Prawda jest taka, że noszenie tank topu nie oznacza, że musisz handlować swoim stylem dla komfortu, a oto jak to osiągnąć:

  1. Znajdź świetny stanik. Tak, wydaje się to oczywiste, ale jeśli Twój stanik nie jest podtrzymujący lub nie sprawia, że Twoje piersi wyglądają dobrze (lub jedno i drugie), będziesz czuć się niekomfortowo bez względu na to, co jeszcze masz na sobie. Jeśli masz podstawy w dół i chcesz być kreatywny z kolorami i wzorami, teraz jest czas.
  2. Spróbuj układania warstw! Można znaleźć zbiorniki z ozdobami, takimi jak koronka lub wzory na górze zbiorników bez nich; nosić je z singlet lub camisole pod i warstwy nad sukienka koszula lub sweter.
  3. Spróbuj paska! To brzmi dziwnie, ale może naprawdę pomóc dodać wymiar do swojego torsu. Nie potrzebujesz niczego wymyślnego – po prostu spróbuj owinąć go raz wokół talii i zapiąć górny guzik spodni tak, aby siedział na szczycie kości biodrowych.

Więcej na temat mody znajdziesz na stronie https://polishly.pl/ .

Możesz również polubić…