Jak dbać o sztuczne rzęsy?

Sztuczne rzęsy są niesamowicie zabawnym sposobem na urozmaicenie swojego wyglądu – są duże, są zalotne, sprawiają, że czujesz się odważna i seksowna. Ale mogą też być upierdliwe w zakładaniu i zdejmowaniu. Są delikatne i chcesz je mieć jak najdłużej, więc oto jak o nie dbać:

-Kiedy po raz pierwszy otrzymasz swoje rzęsy, przeczytaj instrukcję, jak prawidłowo je nakładać. To powie Ci, jak delikatnie otworzyć mały plastikowy pojemnik, z którego pochodzą, a także powie Ci, jak je przechowywać je po ich otwarciu. Jeśli nie zrobisz tego, to brud i bakterie mogą zostać uwięzione w pojemniku i zniszczyć swoje rzęsy.

-Po zakończeniu noszenia rzęs (i po zdjęciu ich na noc), delikatnie usuń je z oczu. Pociągnij jedną ręką od podstawy linii rzęs, a drugą ręką użyj czystej szczoteczki do rzęs (lub szczoteczki do makijażu), aby wymieść tusz lub pozostałości z sztucznych rzęs. Następnie przechowuj je z powrotem w ich pojemniku (otwartą stroną w dół) w chłodnym miejscu, gdzie światło w nie nie uderzy. Upewnij się, że nie ma żadnych zanieczyszczeń na rzęsach przed ich odłożeniem. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://wyjatkowystyl.pl/ .

Możesz również polubić…