Czym są walki Freak Fight?

Freak Fights to alternatywa dla boksu, która zyskała popularność na całym świecie w ciągu ostatniej dekady. Freaki natury (stąd nazwa) zazwyczaj walczą w ringach z sędzią i typowymi zasadami boksu, takimi jak trzy rundy na walkę lub 10-krotne liczenie po znokautowaniu. 

Freak Fight to w zasadzie zawody zapaśnicze między dwoma zawodnikami, z tym że nie ma klas wagowych i limitów czasowych: pierwszy, który zostanie przypięty lub podda się, jest przegrany. Jest to również dość powszechne dla Freaks walczyć w klatkach i z bronią, takich jak pasy, kurtki pierścienia, a czasami krzesła.

Freak Fights są popularne w krajach takich jak Kanada i Szwecja; jednak są one obecnie nielegalne w większości krajów w Azji i dużej części Afryki. W Ameryce Północnej jest to legalne we wszystkich stanach z wyjątkiem Vermont. Niektórzy twierdzą, że ta praktyka nie powinna być legalna, ponieważ prowadzi do większej przestępczości i brutalności. Twierdzą oni, że gdyby te rzeczy nie były organizowane to ludzie nie mieliby takich skłonności do przemocy. Ci krytycy uważają, że tego typu walki prowadzą do większej agresji w społeczeństwie, ponieważ zasadniczo zachęcają niektóre osoby do wyładowania swojej agresji na kimś innym poprzez walkę z nim. Ponadto krytycy twierdzą, że Freak Fights mogą być potencjalnie niebezpieczne, ponieważ mogą powodować poważne obrażenia. Więcej o sporcie znajdziesz na stronie https://jasportowiec.pl/ .

Możesz również polubić…