Jakie wzory namalować na ścianie? Pomysły

Malowanie to najprostszy sposób na dodanie nowego życia do pokoju, dzięki stosunkowo niskim kosztom, krótkiemu czasowi zaangażowania i natychmiastowej satysfakcji. Może to być również okazja do wprowadzenia wzorów do swojego otoczenia – i choć mogą się one wydawać nieco onieśmielające, wcale nie muszą takie być. Oto kilka sposobów na rozpoczęcie malowania wzorów na ścianach:

-Wzory papierowe: Wydrukuj różne kształty lub wzory, wytnij je i zastosuj bezpośrednio na ścianie. Projekt zajmuje najwięcej czasu w tym przypadku: musisz znaleźć papierowe wzory, które kochasz, wydrukować je, wyciąć, a następnie przenieść je na ścianę (najłatwiej jest, jeśli używasz taśmy malarskiej, jak pokazano poniżej). Po tym wszystkim, co jest zrobione chociaż, to jest tak proste, jak dodanie farby wokół krawędzi papieru i usunąć go, gdy jest suchy.

-Próbki tapet: Jeśli nie jesteś gotowy, aby zobowiązać się do wzoru na czas życia twojej ściany, możesz zamiast tego zdecydować się na próbki tapet. Są to wstępnie wycięte kawałki tapety, które są dostępne w wielu różnych stylach – można uzyskać wszystko, od wzorów kwiatowych i geometrycznych do tych z wyrazami i literami. 

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://roomstour.pl/ .

Możesz również polubić…