Idealna pościel na zimę

Na zimę chcesz mieć komplet pościeli, który zapewni Ci ciepło i przytulność, ale także taki, który będzie wyglądał równie pięknie w Twoim domu na święta. Tu właśnie z pomocą przychodzi mokrofibra.

Mokrofiber to wyjątkowo miękkie włókno, które powstaje z połączenia bawełny z elastycznym poliamidem i wiskozą. W rezultacie otrzymujemy włókno, które jest naturalnie hipoalergiczne, oddychające i odporne na roztocza. W dotyku przypomina bawełnę, ale jest jeszcze lepsze: nie wymaga specjalnej pielęgnacji ani konserwacji, można je prać w pralce i ma wbudowane właściwości przeciwzmarszczkowe.

Oprócz wspaniałego dotyku, mokrofibra jest również bardzo trwała – może przetrwać do 10 razy dłużej niż bawełna, co oznacza mniej wizyt w pralni chemicznej! To odróżnia ją od innych włókien, takich jak materiały syntetyczne, takie jak poliester czy wełna, a nawet wysokiej jakości bawełna, która na początku może być bardziej komfortowa lub luksusowa, ale z czasem nie wytrzymuje. Mokrofibra jest tak trwała, że może ulec uszkodzeniu tylko wtedy, gdy celowo ją rozerwiesz – dzięki temu wszystkie Twoje wyroby pościelowe będą służyć dłużej!

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://dreamyhouse.pl/

Możesz również polubić…