Jaki kolor wybrać do salonu?

Kiedy myślisz o tym, jaki kolor pomalować salon, łatwo jest się przytłoczyć ilością dostępnych wyborów. Jednak z pomocą kilku ekspertów, zawęziliśmy listę dla Ciebie.

„Neutralne kolory są zawsze bezpiecznym zakładem”, mówi konsultant kolorów i projektant Joanna Frank. „Możesz mieć więcej zabawy z akcesoriami i meblami, gdy nie jesteś ograniczony przez konkretny kolor. Jeśli wybierzesz odważny kolor, ludzie nie będą mogli zmienić tak wiele bez przemalowywania.”

To idzie w obie strony: jeśli wybierzesz bardzo neutralny pokój i dodasz tylko jeden jasny mebel, to naprawdę będzie się wyróżniał. To może być dobra rzecz lub zła rzecz w zależności od wyglądu, który chcesz – jeśli chcesz coś, co wyróżnia się, ale nadal jest niski-key, idź z czarnym lub białym; jeśli chcesz coś, co wtopi się w tło, ale nadal robi wrażenie, idź z szarym lub tans; i jeśli chcesz coś, co nie jest ani tu, ani tu lub będzie pasować do wszelkich przyszłych zmian w stylu, warto zdecydować się na beżowy lub brązowy. Więcej na temat dekoracji wnętrz znajdziesz na stronie https://happywalls.pl/ .

Możesz również polubić…