Jak założyć szkło ochronne na telefon?

Chociaż możesz być chętny do aktualizacji telefonu i uzyskać najnowszy model, ważne jest, aby chronić swój obecny smartfon z protektorem ekranu. Plastikowa warstwa pomiędzy ekranem a twardą powierzchnią czegokolwiek, na czym go umieścisz, pomoże utrzymać ekran w bezpiecznym miejscu po upuszczeniu, co jest bardziej prawdopodobne niż mogłoby się wydawać!

Aby nałożyć szkło ochronne, otwórz pudełko i usuń plastikową osłonę wokół ekranu. Usuń szkło ochronne ekranu z jego podkładu. Następnie odklej mniejszą plastikową warstwę ochronną, która przyczepia się do górnej części ekranu telefonu.

Częstym błędem popełnianym przez ludzi podczas nakładania ochraniacza ekranu jest to, że skupiają się tylko na tym, aby był on prosty w jednym kierunku; nie zapomnij sprawdzić, czy są jakieś pęcherzyki powietrza lub cząstki kurzu, które dostały się pod niego, przesuwając palcem (lub rysikiem) po jego powierzchni. Jeśli są jakieś małe niedoskonałości, użyj karty kredytowej lub podobnego przedmiotu, aby wycisnąć je spod szkła.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://www.computerable.pl/ .

Możesz również polubić…