Jak stworzyć własną aplikację?

Nie ma jednego sposobu na stworzenie aplikacji, ale istnieją ogólne wytyczne, których możesz przestrzegać i najlepiej wiedzieć, jakie one są, zanim zaczniesz. Możesz zacząć z myślą o końcu, robiąc listę wszystkich funkcji, które chcesz, aby twój program miał, lub możesz zacząć po prostu nurkować w kodzie i zobaczyć, co się stanie. Większość programów jest tworzona po trochu z obu.

Jeśli chodzi o tworzenie aplikacji, ważne jest, aby planować z wyprzedzeniem, ale nie za bardzo. Naprawdę nie ma czegoś takiego jak bycie „zbyt przygotowanym”. Jeśli chcesz napisać program, który będzie działał jak prosty kalkulator, możesz zacząć od cyfry zero, a następnie pracować w górę alfabetu, aż do momentu, gdy pokryjesz każdą cyfrę. Ale jeśli tworzysz program, który gra w rosyjską ruletkę dla zabawy, to może warto wiedzieć, że w cylindrze rewolweru jest sześć komór, zanim napiszesz tysiące linii kodu.

To, co czyni programowanie tak trudnym, to fakt, że nie możemy po prostu wstać i pobiec do sklepu, gdy czegoś potrzebujemy – wszystko jest w naszych głowach. Oznacza to, że musimy wszystko przemyśleć i upewnić się, że nie zapomnimy o niczym ważnym. Więcej o technologii znajdziesz na stronie https://supertechnology.pl/ .

Możesz również polubić…