Jaką torebkę wybrać na wielkie wyjście?

Jednym z największych problemów z wyborem idealnej torebki ze swojej szafy jest to, że nie wiesz, co przyniesie dzień. Co jeśli niespodziewanie zdecydujesz się zatrzymać na obiad po pracy? Nie chcesz musieć przeszukiwać swojej zagraconej torby, ale nie jest też dobrze mieć torebkę, która jest tak zorganizowana, że nie możesz znaleźć niczego, gdy tego potrzebujesz.

Wierzę, że kluczem jest wybór torby, która ma dużo miejsca, ale nadal pozostawia cię zorganizowaną i przygotowaną. Po pierwsze, wybierz torebkę z wieloma kieszeniami. Dobra zasada to dwie kieszenie wewnątrz i jedna na zewnątrz. Potrzebujesz przynajmniej jednej kieszeni wewnątrz na telefon i portfel, ale niektóre kobiety lubią jedną kieszeń wewnętrzną na telefon i drugą na portfel. Posiadanie kieszeni na zewnątrz jest pomocne, ponieważ oznacza to, że możesz chwycić klucze lub portfel bez konieczności kopania bardzo głęboko w torbie.

Następnie wybierz rodzaj torby, która ma wewnątrz przegródki – może to być tak proste, jak posiadanie w środku torebki zapinanej na zamek błyskawiczny. W ten sposób można zorganizować wszystko w schludne małe rzędy, zamiast pozostawać ze stosami rzeczy na dnie torebki. Jeśli w Twojej torebce nie ma przegródek, rozważ zakup kilku małych torebek. Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://slowerful.pl/ .

Możesz również polubić…