Czy warto postawić na sejfy rurowe?

Sejfy rurowe są dosyć nietypową formą tegoż urządzenia o kształcie walca. Takie sejfy możemy umieścić w ścianie czy też w podłodze. Wszystko uda się bez naruszania nadmiernego samej struktury pomieszczenia. Zapoznajmy się ze wszelkimi zaletami, którymi może się pochwalić sejf rurowy.

Pierwszy aspekt to dyskrecja. Sejfy rurowe, dzięki swoim naprawdę niedużym rozmiarom, są naprawdę bardzo dyskretnym miejscem na przechowywanie dokumentów oraz także kosztowności. Z uwagi na swój kształt o wiele częściej służą do przechowywania pewnych drobnych rzeczy. Mowa tutaj o gotówce, biżuterii oraz monetach.

Sejf rurowy łatwo jest schować. Także korzystanie z niego jest bardzo subtelne. Sejf ten jest także łatwy w zasłonięciu. Uda się tego dokonać małym obrazkiem, czy też atrapą osłony elektrycznego gniazdka. Sejf rurowy może być także umieszczony na przykład w podłodze, w której wystarczy zdemontować dwie klepki parkietowe, aby się dostać do niego.

Sejf rurowy może być umieszczony w ścianie, czy też w podłodze i to nawet po zakończeniu już prac budowlanych. Oczywiście wymaga od nas więcej pracy, ale kształt specyficzny oraz znacznie mniejsza objętość sejfu sprawiają, że jest to o wiele, wiele łatwiejsze. Sejf rurowy, szczególnie w rozmiarach mniejszych, możemy ukryć bardzo łatwo w miejscach niestandardowych. Może to być przygotowana specjalnie framuga drzwi, czy też stropowa przestrzeń. Na pewno taki sejf daje większe możliwości od typowych skrzynkowych sejfów.

Możesz również polubić…