Uchwyt na narty

W większości przypadków, nowoczesne samochody nie posiadają bagażnika na narty. W takim przypadku konieczny jest jego zakup. Jest kilka zalet posiadania bagażnika na narty przymocowanego do dachu samochodu. Po pierwsze, sprzęt jest gotowy do użycia – wystarczy wysiąść z samochodu, wziąć narty / deskę snowboardową i ruszyć w drogę. Po drugie, sprzęt nie zabrudzi się, jeśli będzie przewożony w porze deszczowej, bo będzie odpowiednio zabezpieczony.

Uchwyt na narty został zaprojektowany tak, aby trzymać narty w pozycji pionowej. Pozwala to na łatwy dostęp do sprzętu, który może być umieszczony na wysokości klapy bagażnika. Uchwyt przeznaczony jest do poziomego transportu nart, co pozwala na zwiększenie stabilności podczas transportu. Mieści zarówno narty jak i deski snowboardowe.

Uchwyt na narty ma mocną, wysokiej jakości konstrukcję i zawiera paski do przymocowania nart do uchwytu. Ukośne nachylenie uchwytu ułatwia zdejmowanie i zakładanie nart lub snowboardu. Uchwyty na narty mają za zadanie unieść narty ponad podłogę pojazdu, zapewniając łatwy dostęp i widoczność. Narty i deski snowboardowe mogą być niebezpieczne, jeśli się przewrócą i ześlizgną pod pojazd lub pod opony, gdzie mogą spowodować wypadek. Uchwyty na narty zapobiegają takim sytuacjom.

Magnetyczny uchwyt na narty wykorzystuje magnesy i gumy o wysokiej odporności, aby umieścić go na dachu. Jest to bardzo trwałe i niezawodne rozwiązanie, jeśli potrzebujemy przewieźć dużą ilość nart na krótszy dystans. Można je również stosować przy przewozie nart na przyczepach kempingowych itp.

Klasyczne uchwyty na narty posiadają reelingi bagażnika dachowego i można je montować w sposób podobny do boxów dachowych.

Możesz również polubić…