Czym są urządzenia All in One?

Czym są urządzenia typu all-in-one? Urządzenia wielofunkcyjne łączą w sobie funkcjonalność wielu urządzeń w jednym urządzeniu. Na przykład smartfon może służyć do wykonywania połączeń, wysyłania wiadomości tekstowych, przeglądania stron internetowych i korzystania z platform społecznościowych, takich jak Facebook. Drukarka może drukować dokumenty i zdjęcia, ale może również skanować dokumenty, faksować dokumenty przez linie telefoniczne i kserować dokumenty.

Często spotykanym błędnym przekonaniem jest to, że urządzenia all-in-one są tworzone z myślą o zastąpieniu wszystkich innych urządzeń, które zawierają w swojej funkcjonalności. Niekoniecznie jest to jednak prawda. Urządzenia all-in-one służą zazwyczaj jako alternatywa dla noszenia przy sobie kilku różnych urządzeń oprócz siebie. Na przykład, jeśli posiadasz już telefon komórkowy i laptop, możesz zdecydować się na drukarkę/skaner/kopiarkę all-in-one, aby zmniejszyć liczbę urządzeń, które musisz nosić ze sobą każdego dnia.

Wiele osób uważa, że przenośność urządzeń wielofunkcyjnych jest wygodna, ponieważ mogą one wykonywać tak wiele funkcji jednocześnie. Istnieje jednak wiele przypadków, w których wygodniejsze może być posiadanie oddzielnych urządzeń niż korzystanie z urządzenia typu all-in-one. Więcej na temat technologii znajdziesz na stronie https://bastille.pl/ .

Możesz również polubić…